Gdzie tu zjeść? (taniej!)


No tak, przecież w tym natłoku wydarzeń łatwo zapomnieć o tym, że trzeba czasem coś przekąsić… Akurat nasza kamienica znajduje się w bardzo dogodnym miejscu, centrum Poznania, w którym nietrudno o miejsca oferujące rozmaite spożywcze frykasy.

W najbliższej okolicy znajduje się Restauracja Zwierzyniec (Zwierzyniecka 24), która dla wszystkich gości eventu przygotowała specjalną, 10% zniżkę (warto zadzwonić wcześniej). Podajesz hasło „MACHINA FUTURA” i rachunek będzie mniejszy!

Bar Metka (Zeylanda 3/12) oraz Restauracja Imbir (Gajowa 12). Oczywiście, zawsze możesz także zaopatrzyć się w Żabce (najbliższa jest na Bukowskiej 11 albo Mickiewicza 26) lub też kupić bułki w cukierni Łyskawa (zaraz na narożniku Zeylanda 12).

Jeśli chcesz ciut bogatszą ofertę, zdecydowanie polecamy udać się bardziej na północ, w kierunku ulic Mickiewicza i Sienkiewicza. Tam możesz zjeść na styl francuski w Bistro Romans (Zwierzyniecka 12) lub włoski w Restauracji iT (Sienkiewicza 20). Zaraz obok znajduje się też Restauracja Klimat (Sienkiewicza 3).

Jeśli Twoje podniebienie wymaga większego wyboru, zdecydowanie udaj się do hipsterskiego zakątka Jeżyc, w kierunku ulic Jackowskiego i Szamarzewskiego – znajdziesz tam całe mnóstwo mniejszych i większych jadłodajni oferujących orientalne, egzotyczne, wegańskie i niecodzienne potrawy. Albo w kierunku dobrze zaopatrzonej infrastrukturalnie ulicy Dąbrowskiego, gdzie oprócz sklepów są i bary, i pączkarnie…

Na Stary Rynek i tak pójdziemy wieczorem. Zwiedź więc tę część Poznania! Będziesz mógł porównać która z nich jest smaczniejsza!